Koszyk

Misją naszego sklepu jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa związanego z zakupami oraz gwarancja zadowolenia z obsługi i zakupów.

Jeżeli jako klient zastanawiasz się, dlaczego miał byś dokonać zakupów właśnie u nas, zapoznaj się z poniższym tekstem:

 

  1. "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" - Staramy się budować sklep taki w jakim sami chcielibyśmy dokonywac zakupów, oraz obsługiwać naszych klientów i realizować zamówienia i prośby w taki sposób, jakiego wymagamy od innych sklepów jako klienci.
  2. Słuchamy głosu naszych Klientów - Pomocą w dążeniu do doskonalenia sklepu SterowanieOgrzewaniem.pl są opinie, uwagi i potrzeby naszych klientów. To dzięki Wam mamy szansę na usprawnianie procesów realizacji zamówień oraz na rozwój firmy.
  3. Prawo do zwrotu towarów - Nasi Klienci mają prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny - stosujemy się do przepisów prawa, dlatego też na zwrot Kleinci mają 14 dni roboczych od dnia otrzymania zamówionej przesyłki.
  4. Ochrona danych osobowych - Zgodnie z wymogami uregulowanymi przez prawo stosujemyt się do wszelkich zasad dotyczących ochrony danych osobowych naszych Klientów.
  5. Monitoring przesyłek - Dzięki korzystaniu z usług firm kurierskich każdy klient ma możliwość śledzenia na bieżąco swojej przesyłki. Po wysyłce towaru, każdy klient informowany jest o numerze przesyłki oraz firmie którą paczka została nadana, dzięki czemu na stronie WWW firmy kurierskiej może na bieżąco monitorować zamówienie.
  6. Opinie klientów - Bardzo ważnym aspektem, który daje klientom poczucie bezpieczeństwa są opinie innych klientów, którzy wcześniej dokonali zakupów w naszym sklepie.  Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości zapoznaj się z komentarzami, które zostawili u nas inny nasi Klienci! Po zapoznaniu się z nimi na pewno nie będzie już żadnych wątpliwości!
  7. Łatwe do znalezienia i rzetelne ifnormacje - Na naszej stronie łatwe do znalezienia są wszelkie informacje związane ze składaniem zamówień, produktami, realizacją i obsługą klienta, zasadami wysyłek czy też związane z naszą działalnością. Dzięki przejrzystym, czytelnym i łatwym do znalezienia informacjom możesz dowiedzieć się wszystkeigo co może zainteresować Cię jako potencjalnego Klienta naszego sklepu oraz sprawić, że zdecydujesz się na zakup właśnie u nas.
  8. Certyfikat SSL - Podczas przesyłania Twoje dane są szyfrowane certyfikatem bezpieczeństwa SSL, przez co są tajne  i nie dostaną się do niepowołanych osób. Wszystkie przekazane przez Ciebie dane są bezpieczne.
Proszę czekać...